Burs verilen Öğrencilerimiz

 VAKFIMIZCA BURS/KREDİ VERİLEN ÖĞRENCİLERİMİZ

ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ

2017-2018 ÖĞRENİM YILINDA BURS/KREDİ ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ

  1. Ayşe TEMİZ GÖK (Erciyes Ün Mimarlık Fak.)
  2. Emine Sema GÜRASLAN (İst.Ünv. Cerrahpaşa Tıp Fak)
  3. Faruk ÖZGÜN (Hacettepe Ünv. Jeoloji Müh.)
  4. Hatice TÜFEK (Erciyes Ünv. Turizm İşletme)
  5. Muammer ADAŞ (Erciyes Ün. Mühendislik Fak. Elektrik-Elektronik Müh.)
  6. Muhammed Abdullah ANGIN (Niğde  Unv.İk. İd.Bil.Fak. Maliye)
  7. Pempe Nur TEMİZ (Kapadokya Unv. Tıbbi Hizmetler)
  8. Sebahattin DİLEK (Erciyes Unv. Türk Dili ve Edb.)
  9. Sultan ŞAHİN (Erciyes Unv.Mühendislik Fak. BİYOMEDİKAL)

2016-2017 ÖĞRENİM YILINDA BURS/KREDİ ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ

  1. Ali DİLEK (Erciyes Unv.İk. İd. :Bil.Fak. Uluslararası İlişkiler.)
  2. Ayşe TEMİZ GÖK (Erciyes Ün Mimarlık Fak.)
  3. Faruk ÖZGÜN (Hacettepe Ünv. Jeoloji Müh.)
  4. Mehmet TÜFEK (ERCİYES ÜNV. SİVİL HAVACILIK Y.O. UÇAK GÖVDE MOTOR)
  5. Mert Ahmet TÜFEK (Nuh Naci Yazgan Ünv. Elektrik Elektronik)
  6. Muammer ADAŞ (Erciyes Ün. Mühendislik Fak. Elektrik-Elektronik Müh.)
  7. Muhammed Abdullah ANGIN (Niğde  Unv.İk. İd.Bil.Fak. Maliye)
  8. Sebahattin DİLEK (Erciyes Unv. Türk Dili ve Edb.)
  9. Sema GÜLER (Nevşehir Ünv. Sağlık Y.O. HEMŞİRELİK)
  10. Sultan ŞAHİN (Erciyes Unv.Mühendislik Fak. BİYOMEDİKAL)
  11. Türkan FEDAKAR (Adnan Menderes Ünv Tıp Fak.)
  12. Volkan DİLEK (Erciyes Ün Beden Eğitimi ve Spor Y.O.)

2015-2016 ÖĞRENİM YILINDA BURS/KREDİ ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ

  1. Ali DİLEK (Erciyes Unv.İk. İd. :Bil.Fak. Uluslararası İlişkiler.)
  2. Ali ÖZGÜN (Atatürk Ünv. İktisadi İdari Bilimler Fak. Çalıima Ekonomisi Endüstri İlişkileri)
  3. Ayşe TEMİZ GÖK (Erciyes Ün Mimarlık Fak.)
  4. Enes DİLEK (Erciyes Ünv. Beden Eğitimi)
  5. Faruk ÖZGÜN (Hacettepe Ünv. Jeoloji Müh.)
  6. Mehmet TÜFEK (ERCİYES ÜNV. SİVİL HAVACILIK Y.O. UÇAK GÖVDE MOTOR)
  7. Muammer ADAŞ (Erciyes Ün. Mühendislik Fak. Elektrik-Elektronik Müh.)
  8. Muhammed Abdullah ANGIN (Niğde  Unv.İk. İd.Bil.Fak. Maliye)
  9. Muhammet Ali TEMİZ (Erciyes Ünv.Gaz ve Tesisatı Teknolojisi MYO)
  10. Murat ALTUĞ (Selçuk Ünv.Tek.Bil MYO Harita ve Kadasro)
  11. Sebahattin DİLEK (Erciyes Unv.Mühendislik Fak. Bilgisayar)
  12. Sebahattin DİLEK (Erciyes Unv. Türk Dili ve Edb.)
  13. Sema GÜLER (Nevşehir Ünv. Sağlık Y.O. HEMŞİRELİK)
  14. Sultan ŞAHİN (Erciyes Unv.Mühendislik Fak. BİYOMEDİKAL)
  15. Sümeyra GÜRARSLAN (KARADENİZ TEKNİK ÜNV. TIP FAK.)
  16. Şakir ÖZALP (Erciyes Unv.İk. İd. :Bil.Fak. İşletme)
  17. Türkan FEDAKAR (Adnan Menderes Ünv Tıp Fak.)
  18. Volkan DİLEK (Erciyes Ün Beden Eğitimi ve Spor Y.O.)
2014-2015 ÖĞRENİM YILINDA BURS/KREDİ ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ
  1. Ali DİLEK (Erciyes Unv.İk. İd. :Bil.Fak. Uluslararası İlişkiler.)
  2. Ali ÖZGÜN (Atatürk Ünv. İktisadi İdari Bilimler Fak. Çalıima Ekonomisi Endüstri İlişkileri)
  3. Batuhan Durmuş GÖK (Erciyes Unv.Ziraat Fak. Bahce Bitkileri)
  4. Emin ÇİLSAL (Gaziosman paşa Ünv. MYO Beden Eğitimi)
  5. Faruk ÖZGÜN (Hacettepe Ünv. Jeoloji Müh.)
  6. Mehmet TÜFEK (ERCİYES ÜNV. SİVİL HAVACILIK Y.O. UÇAK GÖVDE MOTOR)
  7. Muammer ADAŞ (Erciyes Ün. Mühendislik Fak. Elektrik-Elektronik Müh.)
  8. Murat ALTUĞ (Selçuk Ünv.Tek.Bil MYO Harita ve Kadasro)
  9. Sebahattin DİLEK (Erciyes Unv. Türk Dili ve Edb.)
  10. Sebahattin DİLEK (Erciyes Unv.Mühendislik Fak. Bilgisayar Mühendisliği)
  11. Sema GÜLER (Nevşehir Ünv. Sağlık Y.O. HEMŞİRELİK)
  12. Sümeyra GÜRARSLAN (KARADENİZ TEKNİK ÜNV. TIP FAK.)
  13. Şakir ÖZALP (Erciyes Unv.İk. İd. :Bil.Fak. İşletme)
  14. Türkan FEDAKAR (Adnan Menderes Ünv Tıp Fak.)
  15. Volkan DİLEK (Erciyes Ün Beden Eğitimi ve Spor Y.O.)
2013-2014 ÖĞRENİM YILINDA BURS/KREDİ ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ
  1. Ali ÖZGÜN (Atatürk Ünv. İktisadi İdari Bilimler Fak. Çalıima Ekonomisi Endüstri İlişkileri)
  2. Aydın GÖKTAŞ (Selçuk Ünv.Ed. Fakültesi Türk Dili Edb.)
  3. Batuhan Durmuş GÖK (Erciyes Unv.Ziraat Fak. Bahce Bitkileri)
  4. Emin ÇİLSAL (Gaziosman paşa Ünv. MYO Beden Eğitimi)
  5. Enes DİLEK (Erciyes Ün Beden Eğitimi ve Spor Y.O.)
  6. Mehmet Emre DİLEK (Niğde Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği)
  7. Mehmet TÜFEK (ERCİYES ÜNV. SİVİL HAVACILIK Y.O. UÇAK GÖVDE MOTOR)
  8. Muammer ADAŞ (Erciyes Ün. Mühendislik Fak. Elektrik-Elektronik Müh.)
  9. Pınar TAŞPINAR (Namık Kemal Ünv. Sağlık Hiz. MYO Çocuk Gelişimi)
  10. Sebahattin DİLEK (Erciyes Unv.Mühendislik Fak. Bilgisayar Mühendisliğit)
  11. Sema GÜLER (Nevşehir Ünv. Sağlık Y.O. HEMŞİRELİK)
  12. Sümeyra GÜRARSLAN (KARADENİZ TEKNİK ÜNV. TIP FAK.)
  13. Türkan FEDAKAR (Adnan Menderes Ünv Tıp Fak.)
  14. Volkan DİLEK (Erciyes Ün Beden Eğitimi ve Spor Y.O.)
2012-2013 ÖĞRENİM YILINDA BURS/KREDİ ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ
  1. Ali ÖZGÜN (Atatürk Ünv. İktisadi İdari Bilimler Fak. Çalıima Ekonomisi Endüstri İlişkileri)
  2. Aydın GÖKTAŞ (Selçuk Ünv.Ed. Fakültesi Türk Dili Edb.)
  3. Batuhan Durmuş GÖK (Erciyes Unv.Ziraat Fak. Bahce Bitkileri)
  4. Emin ÇİLSAL (Gaziosman paşa Ünv. MYO Beden Eğitimi)
  5. Mehmet Emre DİLEK (Niğde Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği)
  6. Okan ELGÜN (Osmangazi Ün.Müh.Fak. Makina)
  7. Sebahattin DİLEK (Erciyes Unv.Mühendislik Fak. Bilgisayar Mühendisliğit)
  8. Türkan FEDAKAR (Adnan Menderes Ünv Tıp Fak.)
2011-2012 ÖĞRENİM YILINDA BURS/KREDİ ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ
  1. Aydın GÖKTAŞ (Selçuk Ünv.Ed. Fakültesi Türk Dili Edb.)
  2. Batuhan Durmuş GÖK (Erciyes Unv.Ziraat Fak. Bahce Bitkileri)
  3. Efecan ŞENEL (Nevşehir Ünv. MYO Bilgisayar Programcılığı)
  4. Emin ÇİLSAL (Gaziosman paşa Ünv. MYO Beden Eğitimi)
  5. Ethem ÖZYÜREK (M.Akif Ersoy ÜNV. Muhasebe,Vergi uygulamaları)
  6. Fatma SELÇUK (Cumhuriyet Ünv. Sosyoloji)
  7. Okan ELGÜN (Osmangazi Ün.Müh.Fak. Makina)
  8. Sabiha UZUN (Kocaeli Ünv. Kamu Yönetimi)
  9. Şahin YALÇINKAYA (Selçuk Ünv.Müh. Fakültesi İnşaat)
  10. Veysel ARIKAN (Celal Bayar Ünv. İktisat)
2010-2011 ÖĞRENİM YILINDA BURS/KREDİ ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ
  1. Aydın GÖKTAŞ (Selçuk Ünv.Ed. Fakültesi Türk Dili Edb.)
  2. Efecan ŞENEL (Nevşehir Ünv. MYO Bilgisayar Programcılığı)
  3. Ethem ÖZYÜREK (M.Akif Ersoy ÜNV. Muhasebe,Vergi uygulamaları)
  4. Fatma SELÇUK (Cumhuriyet Ünv. Sosyoloji)
  5. Okan ELGÜN (Osmangazi Ün.Müh.Fak. Makina)
  6. Sabiha UZUN (Kocaeli Ünv. Kamu Yönetimi)
  7. Sümeyra GÜRASLAN (Karadeniz Teknik Tıp)
  8. Şahin YALÇINKAYA (Selçuk Ünv.Müh. Fakültesi İnşaat)
  9. Veysel ARIKAN (Celal Bayar Ünv. İktisat)

VAKFIMIZCA KARŞILIKSIZ BURS VERİLEN ÖĞRENCİLERİMİZ

2009-2010 ÖĞRENİM YILINDA BURS ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ
  1. Abdullah UZUN (Cumhuriyet Ünv. MYO Bankacılık)
  2. Ahmet DÖNERTAŞ (Selçuk Ünv. Fen Edebiyat Fk. Kimya)
  3. Arzu UZUN (Erzincan Ün.Eğitim Fak. İlköğretim Mat.)
  4. Aydın GÖKTAŞ (Selçuk Ünv.Ed. Fakültesi Türk Dili Edb.
  5. Duygu DEMİRKAYA (Cumhuriyet Ünv. Tarih)
  6. Elmas AYDEMİR (KKK Ünv. Eğitim.Fakültesi Sınıf Öğretmenliği)
  7. Erdal BÜĞÜK (Niğde Ün.İk.İd. Bl.Fak. İşletme)
  8. Fatma CÖMERT (Erciyes Ün. Maliye)
  9. Fatma SELÇUK (Cumhuriyet Ünv. Sosyoloji)
  10. Gülsen ANGIN (Bozok Ünv.Müh. Fakültesi Şehir Planlama)
  11. Hamit TAŞDÜZEN (Kocatepe Ünv. MYO Makine)
  12. İbrahim ÖZALP (Selçuk Ünv.Fen Ed. Fakültesi Matematik)
  13. İbrahim ŞENER (Erciyes Ün. MYO Elektronik)
  14. Mehmet Ali ŞAHİN (Hacettepe Üniversitesi Elektrik,Elektronik)
  15. Mehmet TOPGÜL (Erciyes Ün. İdari bilimler Fak. Maliye)
  16. Murat ŞİMŞEK (Karamanoğlu Mehmetbey Ünv. MYO Otomotiv)
  17. Mutafa Yılmaz GÜRARSLAN (9Eylül Ün.İk.İd. Bl.Fak. İşletme)
  18. N.Gül TÜFEK (Cumhuriyet Ünv. MYO Anestezi)
  19. Nurettin GÜRASLAN
  20. Okan ELGÜN (Osmangazi Ün.Müh.Fak. Makina)
  21. Özge AYDEMİR (Erciyes Ün. İdari biliğmler Fak. İşletme)
  22. Sabiha UZUN (Kocaeli Ünv. Kamu Yönetimi)
  23. Soner TAMER (Marmara Ünv. Yabancı diller Fransızca)
  24. Sümeyra GÜRASLAN (Karadeniz Teknik Tıp)
  25. Sümeyye POYRAZ (KKK Ünv. F.E.Fakültesi Fizik)
  26. Şahin YALÇINKAYA (Selçuk Ünv.Müh. Fakültesi İnşaat)
  27. Şerife ÖZDEN (Erciyes Ün. MYO Antrenörlük)
  28. Veysel ARIKAN (Celal Bayar Ünv. İktisat)
2008-2009 ÖĞRENİM YILINDA BURS ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ
  1. Abdullah UZUN (Cumhuriyet Ünv. MYO Bankacılık)
  2. Ahmet DÖNERTAŞ (Selçuk Ünv. Fen Edebiyat Fk. Kimya)
  3. Cafer Murat SOY (Cumhuriyet Ünv. MYO İşletme)
  4. Duygu DEMİRKAYA (Cumhuriyet Ünv. Tarih)
  5. Emine ALTINTAŞ (Dumlupınar Ünv. İktisat)
  6. Fatma CÖMERT (Erciyes Ün. Maliye)
  7. Fatma SELÇUK (Cumhuriyet Ünv. Sosyoloji)
  8. Gamze ATAY (Selçuk Ünv. MYO Büro Yön.)
  9. Gözde ÖZYÜREK (Adnan Menderes Ünv. Turizm)
  10. Hamit TAŞDÜZEN (Kocatepe Ünv. MYO Makine)
  11. Hanife ŞAHİN (Ankara Ünv. Matematik)
  12. İbrahim ÖZALP (Selçuk Ünv.Fen Ed. Fakültesi Matematik)
  13. İbrahim ŞENER (Erciyes Ün. MYO Elektronik)
  14. Mehmet Ali ŞAHİN (Hacettepe Üniversitesi Elektrik,Elektronik)
  15. Mehtab ADLIM (İzzet Baysal Ünv. Müzik)
  16. Murat ŞİMŞEK (Karamanoğlu Mehmetbey Ünv. MYO Otomotiv)
  17. Mutafa Yılmaz GÜRARSLAN (9Eylül Ün.İk.İd. Bl.Fak. İşletme)
  18. N.Gül TÜFEK (Cumhuriyet Ünv. MYO Anestezi)
  19. Okan ELGÜN (Osmangazi Ün.Müh.Fak. Makina)
  20. Ömer ADLIM (Gazi Ünv. İk.İd. Bl.Fak. Maliye)
  21. Özge AYDEMİR (Erciyes Ün. İdari biliğmler Fak. İşletme)
  22. Sabiha UZUN (Kocaeli Ünv. Kamu Yönetimi)
  23. Serkan ÇADIRCIOĞLU (Cumhuriyet Ünv. Müzik)
  24. Soner TAMER (Marmara Ünv. Yabancı diller Fransızca)
  25. Sümeyra GÜRASLAN (Karadeniz Teknik Tıp)
  26. Şahin YALÇINKAYA (Selçuk Ünv.Müh. Fakültesi İnşaat)
  27. Şerife ÖZDEN (Erciyes Ün. MYO Antrenörlük)
  28. Tuğba AYDEMİR (Erciyes Ün. MYO Büro yönetimi)
  29. Veysel ARIKAN (Celal Bayar Ünv. İktisat)
2007-2008 ÖĞRENİM YILINDA BURS ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ
  1. Abdi UTKU (Erciyes Ün. Beden Eğ.)
  2. Duygu DEMİRKAYA (Cumhuriyet Ünv. Tarih)
  3. Emin Selçuk DİLEK (Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği)
  4. Emine ALTINTAŞ (Dumlupınar Ünv. İktisat)
  5. Fatma CÖMERT (Erciyes Ün. Maliye)
  6. Gözde ÖZYÜREK (Adnan Menderes Ünv. Turizm)
  7. Hüsniye CÖMERT (Erciyes Ün.MYO Büro yönetimi)
  8. İbrahim ÖZALP (Selçuk Ünv.Fen Ed. Fakültesi Matematik)
  9. İbrahim ÖZALP (Selçuk Ünv.Fen Ed. Fakültesi Matematik)
  10. Mehmet Ali ŞAHİN (Hacettepe Üniversitesi Elektrik,Elektronik)
  11. O.Özcan DUMAN (Cumhuriyet Ünv. Pazarlama)
  12. Ömer ADLIM (Gazi Ünv. İk.İd. Bl.Fak. Maliye)
  13. Sabiha UZUN (Kocaeli Ünv. Kamu Yönetimi)
  14. Seher TAŞKIRAN (Selçuk Ünv.Teknik Eğitim Fakültesi Bilgisayar)
  15. Sema ELİBÜYÜK (19 Mayıs Ünv. Tıp Fak.)
  16. Serkan ÇADIRCIOĞLU (Cumhuriyet Ünv. Müzik)
  17. Soner TAMER (Marmara Ünv. Yabancı diller Fransızca)
  18. Talha SOLMAZ (Uludağ ÜNV. Maliye)
  19. Tuğba AYDEMİR (Erciyes Ün. MYO Büro yönetimi)
  20. Veysel ARIKAN (Celal Bayar Ünv. İktisat)
  21. Mehtab ADLIM (İzzet Baysal Ünv. Müzik)
2006-2007 ÖĞRENİM YILINDA BURS ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ
  1. Abdi UTKU (Erciyes Ün. Beden Eğ.)
  2. Emin Selçuk DİLEK (Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği)
  3. Bihter ENGÜR (GS Ün. Endüstri Müh.)
  4. Deniz ULUCAN (Erciyes Ün. Beden Eğitimi)
  5. Emine SELÇUK (KKL Üniversitesi Kimya)
  6. Erhan ÜSTÜNBAŞ (Erciyes Ün. MYO)
  7. Fatma CÖMERT (Erciyes Ün. Maliye)
  8. Feyzullah UZUN (Erciyes Ün. MYO)
  9. Gözde ÖZYÜREK (Adnan Menderes Ünv. Turizm)
  10. H.Ece SOY (Erciyes Ün. İşletme)
  11. Handan ATER (C.Bayar Ünv. Sınıf Öğ.)
  12. Hanife ŞAHİN (Ankara Ünv. Matematik)
  13. M.Yılmaz GÜRASLAN (9 Eylül ÜNV Yabancı diller YO)
  14. Mehmet Ali ŞAHİN (Hacettepe Üniversitesi Elektrik,Elektronik)
  15. Mehmet ŞİRİN (Selçuk Ün. Adalet MYO)
  16. Mehtab ADLIM (İzzet Baysal Ünv. Müzik)
  17. Murat ÇANKAYA (Erciyes Ün. MYO)
  18. Seher TAŞKIRAN (Selçuk Ünv.Teknik Eğitim Fakültesi Bilgisayar)
  19. Sema ELİBÜYÜK (19 Mayıs Ünv. Tıp Fak.)
  20. Talha SOLMAZ (Uludağ ÜNV. Maliye)
  21. Tolga YALÇINKAYA (Eskişehir A.Ü Sinema TV)
  22. Yusuf ÇİLSAL (Selçuk Ün. Elektrik,Elektronik)
2005-2006 ÖĞRENİM YILINDA BURS ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ
  1. Seher TAŞKIRAN (Selçuk Ün. Teknik Eğitim Fak.)
  2. Emine SELÇUK (KKU Kimya Bölümü)
  3. Yusuf ÇİLSAL Selçuk Ün.Elektrik, Elektronik Müh.)
  4. Emin Selçuk DİLEK (Hacettepe Ün. Diş Hekimliği.)
  5. H.Ece SOY (Erciyes Ün. İşletme.)
  6. Abdi UTKU (Erciyes Ün. Beden eğitimi)
  7. Mehmet Ali Şahin (Hacettepe Ün. Elektrik, Elektronik Müh.)
  8. Talha SOLMAZ (Uludağ Ün. Maliye.)
  9. Erhan ÜSTÜNBAŞ (Erciyes Ün. MYO.)
  10. Hanife ŞAHİN (Ankara Ü. Matematik)
  11. Fatma CÖMERT (Erciyes Ün. Maliye)
  12. M.Yılmaz GÜRASLAN (9 Eylül Ün. Yabancı Diller YO)
  13. Tolga YALÇINKAYA (Eskişehir A.Ü Sinema TV)
  14. Handan ATER (Celal Bayar Ün. Sınıf Öğ.)
  15. Mehtap ADLIM (İzzet Baysal Ün. Müzik)
  16. Bihter ENGÜR (GS Ün.Endüstri Müh.)
2004-2005 ÖĞRENİM YILINDA BURS ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ
  1. Seher TAŞKIRAN (Selçuk Ün. Teknik Eğitim Fak.)
  2. Emine SELÇUK (KKU Kimya Bölümü)
  3. Yusuf ÇİLSAL (Selçuk Ün.Elektrik, Elektronik Müh.)
  4. Emin Selçuk DİLEK (Hacettepe Ün. Diş Hekimliği.)
  5. H.Ece SOY (Erciyes Ün. İşletme.)
  6. Abdi UTKU (Erciyes Ün. Beden eğitimi)
  7. Leyla GÜNEN (MYO)
  8. Metin ERCİYES (Erciyes Ün. Mak.Müh.)
  9. Bihter ENGÜR (GS Ün.Endüstri Müh.)
  10. Hakan ÇELME (Erciyes Ün.MYO Elektrik.)
  11. Fatma CESUR (Ankara Ün. Dil Tarih Coğrafya Fak.)
  12. Mukaddes ATAY (Selçuk Ün. Türk Dili ve Ed.)
  13. Hülya SÜMER (Hacettepe Ün. Biyoloji Bl.)
  14. Sebahat ATAR (Atatürk Ün. Erzincan Eğitim Fak.)

2003-2004 ÖĞRENİM YILINDA BURS ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ

  1. Mukaddes ATAY (Selçuk Ün. Türk Dili ve Ed.)
  2. Hasan ELGÜN (İnönü Ün. Matematik Öğ.)
  3. Haşim ERDOĞAN (Erciyes Ün. Tarih Bl. Mastır.)
  4. Sevgi ÇİMEN (Erciyes Ün. Fen Bil. Yüksek Lisans.)
  5. Hakan ÇELME (Erciyes Ün.MYO Elektrik.)
  6. Hülya SÜMEN ((Hacettepe Ün. Biyoloji.)
  7. Emin Selçuk DİLEK (Hacettepe Ün. Diş Hekimliği.)
  8. Sebahat ATAR (Atatürk Ün. Erzincan Eğitim Fak.)
  9. Begüm ENGÜR (Ankara Ün. Tıp Fak.)

2002-2003 ÖĞRENİM YILINDA BURS ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ

  1. Sevim ÇİMEN (Erciyes Ün. Fen Edebiyat Fak.)
  2. Haşim ERDOĞAN (Erciyes Ün. Fen Edebiyat Fak.)
  3. Mustafa KAYA (Kayseri mes.yuk ok.emd elk.bl.)
  4. Hasan ELGÜN (İnönü Ün. Matematik)
  5. Gonca SOY (Cumhuriyet Ün. Sivas Sağ.MYO.)
  6. Emre YAVUZ (İzmir Konak Karataş lisesi)
  7. Fatma CESUR (Ankara Ün. Dil Tarih Coğrafya Fak.)
  8. Mukaddes ATAY (Selçuk Ün. Türk Dili ve Ed.)
  9. Sebahat ATAR (Atatürk Ün. Erzincan Eğitim Fak.)
  10. Uğur YEŞİLYURT (Burdur MYO Elektronik)

2001-2002ÖĞRENİM YILINDA BURS ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ

  1. Nihal DİLEK (Niğde Ün. İktisadi ve İdari Bilimler Fak.)
  2. Sevim ÇİMEN (Erciyes Ün. Fen Edebiyat Fak.)
  3. Uğur YEŞİLYURT (Burdur MYO Elektronik)
  4. Ali KARAGÖZ (Ankara Ün. Müh. Mimarlık Fak.)
  5. Emre YAVUZ (İzmir Konak Karataş lisesi)
  6. Haşim ERDOĞAN (Erciyes Ün. Fen Edebiyat Fak.)
  7. Fatma CESUR (Ankara Ün. Dil Tarih Coğrafya Fak.)
  8. Hasan ELGÜN (İnönü Ün. Matematik)
  9. Mukaddes ATAY (Selçuk Ün. Türk Dili ve Ed.)
  10. Gonca SOY (Cumhuriyet Ün. Sivas Sağ.MYO)
  11. Sebahat ATAR (Atatürk Ün. Erzincan Eğitim Fak.)

2000-2001 ÖĞRENİM YILINDA BURS ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ

  1. Nihal DİLEK (Niğde Ün. İktisadi ve İdari Bilimler Fak.)
  2. Sevim ÇİMEN (Erciyes Ün. Fen Edebiyat Fak.)
  3. Uğur YEŞİLYURT (Burdur MYO Elektronik)
  4. Emre YAVUZ (İzmir Konak Karataş lisesi)
  5. Ali KARAGÖZ (Ankara Ün. Müh. Mimarlık Fak.)

1999-2000 ÖĞRENİM YILINDA BURS ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ

  1. Serkan KAYGAN (Erciyes Ün.İşletme)
  2. Nihal DİLEK (Niğde Ün. İk.ve İdari Bilimler.Fak.)
  3. Fatma UTKU (Kayseri Sağ.Mes. Lisesi)
  4. Ayten MORKOÇ (Kayseri Melikgazi Lisesi)
  5. Sevim ÇİMEN (Erciyes Ün. Fen Ed.Fak.)
  6. Mehmet HASGÜL (Erciyes Ün. Safiye Çıkrıkoğlu MYO Elektrik)
  7. Yusuf ŞAFAK (Selçuk Ün. Fen Ed. Fak)

1998-1999 ÖĞRENİM YILINDA BURS ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ

  1. Şebnem KILIÇ (Er Erciyes Ün. Mimarlık Fak.)
  2. Serkan KAYGA (Erciyes Ün.İşletme)
  3. Fatma UTKU (Kayseri Melikgazi Lisesi)
  4. Ayten MORKOÇ (Melikgazi lisesi)
  5. Nihal DİLEK (Niğde Ün. İk.ve İdari Bilimler.Fak.)
  6. Rüştü ALAKO (Düzce Tek.Eğ.Fak.)
  7. Abdullah SEVİNÇ (Hacettepe Ün. Sos. Hiz. Yük. Ok.)

1997-1998 ÖĞRENİM YILINDA BURS ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ

  1. Fatma UTKU (Kayseri Sağ.Mes. Lisesi)
  2. Osman ABUT (Burdur MYO Elektrik.)
  3. Abdullah SEVİNÇ (Hacettepe Ün. Sos. Hiz. Yük. Ok.)
  4. Berna BELTAN (Erciyes Ün. MYO)
  5. Ayten MORKOÇ (Kayseri Melikgazi Lisesi)
  6. Selma BELTAN (Erciyes Ün. Fen Ed.Fak.)
  7. Şebnem KILIÇ (Erciyes Ün. Mimarlık Fak.)
  8. Levent TOKER (Ege Ün. Tur.Reh.)
  9. Rüştü ALAKO (Düzce Tek.Eğ.Fak.)
  10. Serkan KAYGAN (Erciyes Ün.İşletme )
  11. Nihal DİLEK (Niğde Ün. İk.ve İdari Bilimler.Fak.)

1996-1997 ÖĞRENİM YILINDA BURS ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ

  1. Fatma UTKU (Kayseri Sağ.Mes. Lisesi)
  2. Osman ABUT (Burdur MYO Elektrik. )
  3. Abdullah SEVİNÇ (Hacettepe Ün. Sos. Hiz. Yük. Ok)
  4. Berna BELTAN (Erciyes Ün. MYO)
  5. Ayten MORKOÇ (Kayseri Melikgazi Lisesi)
  6. Enver SÜMER (19 Mayıs.Ün. Amasya Eğ.Fak.)
  7. Selma BELTAN (Erciyes Ün. Fen Ed.Fak)
  8. Şebnem KILIÇ (Erciyes Ün. Mimarlık Fak)

1995-1996 ÖĞRENİM YILINDA BURS ALAN ÖĞRENCİLERİMİZ

  1. Mehmet TAMER (Erciyes Ün..Bed. eğ. ve spor bl )
  2. Sezer İNAN (Gazi Ün .Biyoloji)
  3. Şebnem KILIÇ (Erciyes Ün. Mimarlık Fak)
  4. Selma BELTAN (Erciyes Ün. Fen Ed.Fak.)
  5. Enver SÜMER (19 Mayıs.Ün. Amasya Eğ.Fak)
  6. Berna BELTAN (Erciyes Ün. MYO)
  7. Abdullah SEVİNÇ (Hacettepe Ün. Sos. Hiz. Yük. Ok.)
  8. Osman ABUT (S.Demirel Ün.Elektrik)
  9. Fatma UTKU (Kayseri Sağ.Mes. Lisesi )
  10. Aytekin MORKOÇ (Kayseri Melikgazi Lisesi)
  11. Ayten MORKOÇ (Kayseri Melikgazi Lisesi)

Son Haberler

Vakfımız İletişim Bilgileri

Adres :Talatpaşa Bulvarı
            Erzurum Sokak  No:6/A.
           Posta.kodu:06230 
           Hamamönü /ANKARA
Tel   : 0 312 324 10 65
web : gesivakfi.org 

Vakfımız Hesap Bilgileri

 
TC Ziraat Bankası
Hamamönü Şubesi
Şube Kodu : 706
Hesap No   : 3429780-5002
IBAN :TR34 0001 0007 0603 4297 8050 02
 
Posta Çeki
Hesap No: 8721222
Gesi Kalkındırma ve Yardımlaşma Vakfı